• Suzzy Blackwood

Drarry’s problems - prolog

Fanfikce ze světa Harryho Pottera od Rose Fairy Queen.Proslov autorky

Drazí spoluhradníci, jako první bych vás poprosila, abyste tento příběh brali s nadsázkou a humorem. Nikomu, ale doopravdy nikomu, nechci znehodnocovat ship Drarry, jenom jsem se rozhodla na to udělat parodii. Nebude to o tom, proč by Draco a Harry měli být spolu, ale opak. Proč by spolu být nemohli. Pokud to někomu z vás vadí, tak se moc omlouvám, ale jsem to já a moje rozhodnutí se tím pádem nezmění, je-li vám fanfikce nepříjemná, prosím, nečtěte ji.

S láskou Rose

Prolog

,,Další školní rok a my musíme mít věštění s tou Trelawneyovou! Ale nevím, jestli je nakonec horší ona nebo ten divný kůň.“ Nadával Ron po cestě do učebny věštění.

,,Firenze, Ronalde, není kůň ale kentaur. Je to napůl člověk a napůl kůň. To už je přece od pohledu jasné!“ zavrčela na něj Hermiona na Rona, zatímco jsme se pomalu přibližovali k učebně hrůzy.

,,Vím jaký je v tom rozdíl Hermiono, ale musíš uznat, že oba dva jsou divní! Minulý rok přece ta divnobaba vyvěštila Harrymu smrt! A vidíš, že by snad byl mrtvej? Ne! Harry je přece nesmrtelný víc, než sám Lord Voldemort, který běhá po světě a unáší děti! A navíc…“ ani doříct to nestihl, jelikož jsem ho přerušil.

,,Můžete toho nechat? Už jsme dávno před učebnou a ty tu vřískáš až to zní jako když Umbridgeová zpívá! To se fakt nedá poslouchat.“ Obořil jsem se hnusně na něj a naštvaně vkročil do učebny. Oni dva do sebe furt musí rýt a rýt a rýt a člověk z toho má hlavu jako dýni, kterou má Hagrid vypěstovanou na zahradě. Oba dva se na mě hnusně podívali a naštvaně si sedli do lavice. Hermiona si vytáhla kamion učebnic a poznámek, až se celá lavice naklonila na stranu. Na druhé straně učebny se právě Draco vychvaloval, jak božský je a já čekal kdy řekne, že fotil pro časopis Vogue a jak se setkal s Donatellou Versace.

,,Vítám vás všechny na hodině věštění.“ Profesorka Trelawneyová na nás vybafla z nejtemnějšího koutu místnosti až Pansy vyskočila strachy na lustr.

,,Slečno Parkinsnová, můžete slézt z toho lustru prosím?“ profesorka na ní ze spodu zahlížela jak na divou zvěř. Pansy nějak slezla nebo spíš seskočila jako opice z lustru a posadila se na své místo.

,,Skvěle! Teď, když všichni jste na svých místech, tak se můžeme pustit do práce. Před sebou máte šálky ve kterých jsou kávová zrnka.“ Profesorka se rozhlédla po třídě. „Když se do nich podíváte, tak už byste měli poznat, co vás tento rok čeká za osud.“ Trelawneyová se začala procházet po třídě a nakukovat do hrníčků, komu by mohla vyvěštit osud jak Jolanda. Když se zastavila u Draca a podívala se mu přes rameno, málem se zbořil celý hrad jak zaječela. Draco se na ní znechuceně podíval a čekal, co z ní vyleze.

,,Pane Malfoyi…“ šokovaně hleděla do hrníčku. „Vidím váš osud tohoto roku. Budete s panem Potterem rotovat na koštěti, vy poletíte na měsíc a budete u toho zářit jako Severka!“ zaječela na plnou třídu a já ztuhl. Trelawneyová se přihnala ke mně a já se cítil jak mumie, když mě zahalila tuna jejích šál.

,,Vy pane Pottere, budete hořet jako svíčka ve Velké síni, dále potom díky Vám zaplaví celou Asii tsunami!“ hystericky řvala a já byl rudý jak rak. Co to mektá pro Merlina? Jaké tsunami? Když jsem se rozhlédl po třídě, tak jsem viděl, jak všichni poslouchají, co profesorka říká a kdyby měli telefony, tak by to určitě dali na Facebook. Jaké to štěstí, že u nás nic takového není. Hermelína, teda… Hermiona se tvářila jako stěna a Ron se zase tvářil jako kdyby se dusil. Najednou se v místnosti zvednul průvan z okna které bylo zavřené, a jediné co jsem zahlédl byl Draco s padákem na zádech a jak řve, že jde umřít. Já jsem neměl slov. Profesorka se na mě jen s lítostí dívala a mně se najednou zamotala hlava a já omdlel.


Prolog je na světe:) snad se líbí!

R.

25 zobrazení0 komentář

Zde se můžete stát členem HogPadské elity

© 2021 by members of HogPad. Proudly created with Wix.com

  • Facebook
  • Twitter
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now