• Suzzy Blackwood

Sestra Harryho Pottera - 1. Kapitola

Fanfikce ze světa Harryho Pottera od Annyi Liddle!

Co by se dělo, kdyby Harry Potter měl sestru? Jak by vypadal jeho životní příběh? Jen čtěte!


Stalo se to 31. 7. 1980.


Den kdy padl Pán Zla.

V ten večer tam ale nebyl jen malý Harry James Potter. Společně s ním tam byla jeho sestra, prakticky dvojče. Její vlásky měnily barvu jak se jí zachtělo.. její jméno je Lily Emma Potter.

V ten večer chtěl Pán Zla nabrat další moc, ale stalo se něco, s čím nepočítal ani tak mocný černokněžník. Vražedná kletba se odrazila a Pán Zla padl. Oběma dětem zanechal šrám nejen na duši, ale i na čele. Oba tam měli tenkou jizvu ve tvaru blesku.

O necelou hodinu po tragédii se v domě objevil muž, spíše chlap jako hora s divokými vousy i vlasy. Zachránil je oba, ale do domu v Zobí ulici se dostal jen chlapec.

Dívka byla odvezena do Francie k adoptivní kouzelnické rodině.

Jak čas běžel, z miminka se stávala krásná dívka. Když si zrovna neměnila vlasy do různých barev a obličej do různých zvířat, tak byla přesnou kopií své matky Lily. Rudé vlasy, zářivě zelené oči a bledá pleť.


Náš příběh začíná ve Francii. Konkrétně uprostřed léta kdy 14letá kouzelnice ještě spala. V kuchyni už však bylo živo. Byla tam její matka Janette a otec Gideon. Byl tam však i někdo třetí. Muž, který vypadal, že je velice starý. Měl dlouhé stříbrné vlasy i vousy. Zářivě modré oči měl ukryté za brýlemi ve tvaru půlměsíce a tančily v nich veselé a záhadné jiskřičky.

Na sobě měl temně modrý hábit a boty s přezkami. Jeho jméno bylo po celém kouzelnickém světě známé. Jmenoval se Albus Brumbál a byl to nejmocnější čaroděj všech dob. Byl také ředitelem Školy čar a kouzel v Bradavicích.

Nyní však řešil s rodiči naší hrdinky důležité věci. Konkrétně se jednalo o přestupu z Krásnohůlek do Bradavic. Důvod však stále zůstává a nějakou dobu i zůstane zahalen tajemstvím.


Budu se na vás těšit u další kapitoly!

- Annya

28 zobrazení0 komentář